Blog

Schoolinspectie geeft positief oordeel

Wij zijn er weken, maanden, jaren druk mee bezig geweest en vandaag was het grote moment eindelijk daar… De dag dat we de officiële uitslag kregen van de inspectie, was aangebroken!

De afgelopen weken is de inspectie voor het eerst op bezoek geweest bij ons op School of Understanding Amstelveen. Als startende school is het niet altijd even makkelijk geweest. Met vallen en opstaan, zo leren wij ook, zijn we spelenderwijs gekomen tot een waanzinnig mooi resultaat! Want het hoge woord is eruit… We hebben een mega positieve beoordeling!!! 🎉

We hebben er keihard voor moeten knokken maar ons onderwijs staat gewoon als een huis! Dit wisten wij natuurlijk al, maar dat het nu ook daadwerkelijk erkend wordt is geweldig! De passie en wilskracht, die wij vol overgave uiten in ons werk bij de School of Understanding, is niet aan de inspectie voorbij gegaan en daar zijn wij mega trots op.

De focus van de inspectie lag op verschillende gebieden: kwaliteit onderwijs, zorg, kwaliteitscultuur (waarop deze inspecteur zelfs nog nooit eerder een goed had gegeven), verantwoordelijkheid dialoog (één lijn tussen/met school, ouders en kinderen), proces (waarbij we de basiskwaliteit ontstijgen), aanbod, zicht ontwikkeling/didactiek en veiligheid. Al deze gebieden zijn voorbij gekomen en alles is gewoon een dikke prima 👍🏻😃. De inspecteurs hebben zelfs op de valreep nog een kwaliteit toegevoegd, namelijk: pedagogisch klimaat. Waarop we ook een goed scoorden! Wat hen opviel is dat de rode draad van levenshouding overal zo sterk naar voren kwam, wauw! 🍀☀️

Wij zijn weggeblazen en onbeschrijfelijk trots op onze school! 🌈 ❤️

Team School of Understanding Amstelveen

Zodra het inspectierapport beschikbaar is kunt u het downloaden op onze website.