welkom-sou-amstelveen

De algemene website van de School of Understanding is al geruime tijd online maar vanaf vandaag heeft de School of Understanding Amstelveen ook een eigen website!

Op www.schoolofunderstanding.nl/amstelveen vindt u uitgebreide en actuele informatie over de school. Gedurende het schooljaar zullen wij op deze website veel foto’s, filmpjes, nieuws en verslagen van activiteiten plaatsen.

Schoolwijzer

In onze schoolwijzer vindt u praktische informatie over de SoU Amstelveen. Er staan zaken in die gedurende het hele schooljaar van belang zijn. Wij raden ouders aan om deze schoolwijzer aandachtig door te lezen. In de schoolwijzer beschrijven wij ook waar wij als school voor staan en geven wij uitgebreid inzicht in de filosofie van ons onderwijs en onze opvang. Omdat wij met een geheel nieuwe school starten is op dit moment nog niet alle informatie uitgebreid voorhanden. Wij zullen de schoolwijzer de aankomende periode dan ook regelmatig updaten en aanvullen!

Schoolwijzer 2015-2016